Menu
Your Cart

Led Aydınlatma Sistemleri ve Bilgileri RSS Feed

19 Jul Şerit Led Nedir ?
0 285
Şerit LED Nedir ?Şerit led nedir? Işık yayan diyotlar veya LED’ler, ev aydınlatması, ofis, cafe, restaurantlar ve bir çok mimari projeler için giderek popüler hale geliyor. Normal akkor ve halojen lambalarla karşılaştırıldığında, düşük güç kullanımı,..
19 Jul Led Trafo Nedir ? Neden Kullanılır
karakoyavm 0 291
Led Trafo Nedir?   L ed trafoları şebeke gerilinini ( 220 v-110 v )   gibi ajternatif akımı 24 v 12 v 5 v gibi veya ledin çalışma voltajına düşürüp gerilimi sabitleyen ve akımı genellikle doğru akıma çevirmeye yarayan  elektronik devre elemanlarıdır...
19 Jul Led Ray Spot Nedir ?
karakoyavm 0 296
Ledli Ray Spot Nedir ?Ray Spot, Bir ürünü yada belli bir yeri aydınlatmak için üretilen, yüksekliği ve yönü ayarlanabilen ledli aydınlatma ürünüdür. İçerisinde driver ve led bulunmaktadır. Dış kasası ve watt değeri isteğe göre farklılık göstermektedi..
19 Jul Sensörlü Led Projektör Nedir ?
0 309
                       Sensörlü Led Projektör Nedir ? Sensörlü led projektörler, okul, bahçe, otopark, garaj gibi yüksek ışık istenilen yerlerde, enerjinin sadece gerektiği zaman harcanması gereken yerlerde kullanıma uygun projektörlerdir. Hareket al..
19 Jul Led Projektör Nedir ?
karakoyavm 0 213
Led projektör    LED projektör günümüzde enerji tasarrufu ve  verimlilik  açısından en çok kullanılan Dış Mekan Aydınlatma armatürlerinin  basında gelirler.Ip koruma sınıfları genelde ip 67 ,ip 65 tir  yağmur su toz sıcak soğuk gibi dış etkenlere kar..
18 Jul Sensörlu Led Bant Armatür Nedir ?
karakoyavm 0 278
Sensörlu Led Bant Armatür Nedir ?Sensörlü iç mekan ledli bant armatürler iç mekan aydınlatma armtürlerinin başında gelirler,Hafif ve kolay montjlanbilir oluşları ,az srfiytlı oluşları öne çıkan özelliklerindendir.Led bant armatürler aluminyum bir göv..
18 Jul Led Ampul Nedir ? Neden Kullanılmalıdır ?
karakoyavm 0 297
Led Ampüller Led Ampül Değişik form,duy,güç ve ışık seçeneklerine sahiptirler.Diğer alternatiflerine göre daha az enerfi tüketimi sağlar ve diğer akkor flamanlı,halojen,ve tasarruflu ampüllere nazaran çok daha yüksek ışık verimliliği ve daha uzun ömü..
18 Jul Kablo Çeşitleri ve Kullanıldıkları Yerler ?
karakoyavm 0 175
Kablo Çeşitleri ve Kullanıldıkları Yerler ?H07V-U (NYA)Bakır iletkenli , pvc izoleli kablo. Genellikle max 70 dereceye kadar çalışırlar.Kullanıldığı yerler : Dağıtım panolarında, sabit tesislerde , tesisatlarda boru içinde , kapalı ve kuru ortamlarda..
17 Jul Dış Mekan Led  Bant Armatürler
karakoyavm 0 331
Dış Mekan Bant Armaturler         Dış mekan Led Bant armatürler isminden de anlaşılacağı gibi dış ortam faktörüne karşı dayanıklı led aydınlatma armatürleridir.Su toz,yağmur,nem ısı gibi aşındırıcı faktörlere karşı dayanıklı olduklarından dış ortamda..
17 Jul Kitli Led Bant Armatürler
karakoyavm 0 341
Kitli Led Bant Armatürler     Kendi içerisinde driver, batarya ve elektronik şarj devresi bulunan Linear acil durum aydınlatma armatürleridir. Bu armatürlerin asıl kullanım amacı elektrik kesildiğinde içerisindeki bataryanın devreye girerek armatürde..
30 Jun İç Mekan Led Bant Armatürler Nedir ?
karakoyavm 0 198
İç Mekan Led Bant ArmatürlerLed Bant Armatür Nedir ? Led bant armatür iç mekan aydınlatma armatürlerinin başında gelirler,Hafif ve kolay montjlanbilir oluşları ,az sarfiyatlı oluşları öne çıkan özelliklerindendir.Led bant armatürler Ledlerin soğutma ..
29 May Sıva Ustu Led Panel Nedir?
karakoyavm 0 177
Siva Ustu Led Paneller  Sıva üstü Led Paneller Alüminyum  Gövde içerisinde Driver ve led çipi şeridi bulunan ışığını difüzör ve kağıt reflektör yardımı ile etrafa yayan sıva üstü olarak kullanilan bir çok sekil ve değişik şartlarda olan yaygın kullan..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 18 (2 Sayfa)