Menu
Your Cart
200 TL ve üzeri alışverişe  Kargo Bedava. Alışverişin tadını çıkarın.

Led Aydınlatma Sistemleri ve Bilgileri RSS Feed

29 May Siva Ustu Led Panel Nedir?
karakoyavm 0 23
Siva Ustu Led Paneller  Sıva üstü Led Paneller Alüminyum  Gövde içerisinde Driver ve led çipi şeridi bulunan ışığını difüzör ve kağıt reflektör yardımı ile etrafa yayan sıva üstü olarak kullanilan bir çok sekil ve değişik şartlarda olan yaygın kullanılan aydinlatma armatürleridir.     Bu tip armatürler beton tavanlarda ,asma tavan olmayan yerlerde ..
26 May Neden Led Aydinlatma ?
karakoyavm 0 14
Neden Led Aydınlatma  ?MerhabalarGünümüzde Tüm dünya ülkeleri enerji tüketimi konusunda daha kararlı ve daha bilinçli bir şekilde enerji tüketimi yaparken Enerji konusunda ülkemiz ne kadar bilinçli yada enerjiyi ne kadar doğru bir şekilde tuketiyor yada kullanıyor.?   Yakın tarihte Ülkemizdede artan nüfus,teknoloji ve insan hayatını kolaylaştıracak..
26 May 60x60 Led Panel nedir?
karakoyavm 0 12
60x60 Led Panel nedir?60 x 60 led panel led çeşitleri Bu isimle anılan led panel modelleri ismindende anlaşıldığı gibi 60 cm x 60 cm ölçülerindedir. Dört kenarlı kare şeklinde Armatürü çevreleyen alüminyum çerçeve alanı dizgi ledleri yayının bulunduğu odada bulunan difüzör, kağıt reflektör ve pleksi direği üst kısmında aşağıya doğru yerleştirilmiş ..
26 May Led Panel Nedir ? Çeşitleri,Modelleri,ölçüleri,
karakoyavm 0 31
Led Panel Nedir ?Panel Led SpotlarIşığını homojen ve eşit bir şekilde üzerindeki difruzor ve kağıt  reflektor yardimi ile endirek bir sekilde yayan Genel Aydinlatma armatürleridir.Led  panel aydınlatmalar günümüz toplumunda kullanılmakta olan aydınlatma Armatürlerine  Örnek vermek gerekirse eski tip PLC yani kompakt ampullü balastı aydınlatma armat..
26 May Wallwasher Nedir?Wallwasher fiyatlari,cesitleri,modelleri
karakoyavm 0 16
LED WALLWASHER NEDİR ?       Genellikle bina dış cephe aydınlatmaları, bahçe aydınlatmaları, köprü dekoratif aydınlatmarında kullanılan akım sınırlaması değişken olabilen değişik  voltaj aralıklarında çalışabilen  (çoğunlukla ) line bir çizgi şeklinde kullanılan alüminyum gövdeli içerisinde driveri bulunan dekoratif aydınlatma armatürleridir. Wallw..
21 May Smd,Cob Led Projektorler
karakoyavm 0 18
Led projektör     LED projektör günümüzde enerji tasarrufu ve  verimlilik  açısından en çok kullanılan Dış Mekan Aydınlatma Armatürlerinin  Basında gelirler.Ip koruma sınıfları genelde ip 67 ,ip 65 tir  Yağmur su toz sıcak soğuk gibi dış etkenlere karşı dayanıklı aydınlatma Ekipmanlarıdır.LED projektörlerin cipleri alüminyum gövde üzerinde montajıd..
21 May Led Bant Armatur
karakoyavm 0 16
Led Bant ArmaturlerLed Bant Armatur nedir ?  Led Bant armatürler yeni nesil elektronik aydınlatma armaturleri sınıfınına girerler.Bu Armaturler eskide kullanilan Etanj,tms,flouresant ampüllü Aydınlatma armatürleri gibi uzun suredir kullanilmakta olan gazli aydinlatma ampulerinin ,elektronik veya mekanik balastlarin ve flouresant armaturlerinin tama..
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)
Göz atma deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini geliştirmek için çerezleri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Gizlilik Politikası .