Menu
Your Cart
200 TL ve üzeri alışverişe  Kargo Bedava. Alışverişin tadını çıkarın.

Led Aydınlatma Sistemleri ve Bilgileri RSS Feed

19 Jul Şerit Led Nedir ?
0 12
Şerit LED NedirŞerit led nedir? Işık yayan diyotlar veya LED’ler, ev aydınlatması, ofis, cafe, restaurantlar ve bir çok mimari projeler için giderek popüler hale geliyor. Normal akkor ve halojen lambalarla karşılaştırıldığında, düşük güç kullanımı, uzun ömür ve daha az ısı üretimi gibi pek çok yararı var. Kullanıcılar ışıkları kolayca kontrol edebi..
19 Jul Led Trafo Nedir ? Neden Kullanılır
karakoyavm 0 14
Led Trafo Nedir?Bir aydınlatma sistemindeki gerilimi dengeleyen Led Trafo çeşitleri, daha iyi ve kaliteli bir aydınlatma yapabilmek adına zorunlu parçalardır. Özellikle LED panellerin sağlıklı bir aydınlatma yapabilmesi için panel özelliklerine uyan, verimli bir trafo şarttır. Yerleşim alanına ayrıca özen gösterilmesi gereken trafolar, farklı amper..
19 Jul Led Ray Spot Nedir ?
karakoyavm 0 13
Ledli Ray Spot Nedir ?Ray Spot, Bir ürünü yada belli bir yeri aydınlatmak için üretilen, yüksekliği ve yönü ayarlanabilen ledli aydınlatma ürünüdür. İçerisinde driver ve led bulunmaktadır. Dış kasası ve watt değeri isteğe göre farklılık göstermektedir.  Firmamız bünyesinde uzun ömürlü aydınlatma sistemleri olarak satışı ve imalatı sürmektedir.Ledli..
19 Jul Sensörlü Led Projektör Nedir ?
0 13
                           Sensörlü Led Projektör Nedir ? Sensörlü led projektörler, okul, bahçe, otopark, garaj gibi yüksek ışık istenilen yerlerde, enerjinin sadece gerektiği zaman harcanması gereken yerlerde kullanıma uygun projektörlerdir. Hareket algılıyacısı sayesinde otomatik olarak yanan ve enerji tasarufu sağlayan yüksek ömürlü aydınlatma ..
19 Jul COB Led Projektör Nedir ?
0 12
                                COB Led ProjektörlerCob kelimesinin ingilizce açılımına bakacak olursak, "chip on board" kelimesinden geldiğini görmekteyiz. Paketlenmiş led dizisi olarak adlandırılmaktadır. Diğer bir deyişle birden fazla paketlenmiş led yongasının paketlenmiş adıdır. Cob led Projektörler dış mekan aydınlatma armatürleri sınıfına gi..
19 Jul Led Projektor Nedir ?
karakoyavm 0 15
                                            Led Projektor Nedir ?    Led projektorler genellikle dış mekana uyumlu aydınlatma armatürleridir. Bahçe, bina, tünel, çevre aydınlatmaları gibi yerlerde kullanılırlar. Led Projektörler armatürlerinin dış mekanda tercih edilme sebeplerinin basında armatürlerin sudan, tozdan ,soğuk ve sıcak gibi faktörlere ..
18 Jul Sensörlu Led Bant Armatür Nedir ?
karakoyavm 0 14
Sensörlu Led Bant Armatür Nedir ?Sensörlü iç mekan ledli bant armatürler iç mekan aydınlatma armtürlerinin başında gelirler,Hafif ve kolay montjlanbilir oluşları ,az srfiytlı oluşları öne çıkan özelliklerindendir.Led bant armatürler aluminyum bir gövdeye sahiptirler ve aluminyum malzemeden olmak zorundadırlar,piyasalarda saç gövdeli bant armatürler..
18 Jul Led Ampul Nedir ? Neden Kullanılmalıdır ?
karakoyavm 0 21
Led Ampüller Led Ampül Değişik form,duy,güç ve ışık seçeneklerine sahiptirler.Diğer alternatiflerine göre daha az enerfi tüketimi sağlar ve diğer akkor flamanlı,halojen,ve tasarruflu ampüllere nazaran çok daha yüksek ışık verimliliği ve daha uzun ömürlüdürler.Led ampüller günümüzde enerji tasarrufu açısından artık her yerde kullanılmaya başlanmıştı..
18 Jul Kablo Çeşitleri ve Kullanıldıkları Yerler ?
karakoyavm 0 14
Kablo Çeşitleri ve Kullanıldıkları Yerler ?H07V-U (NYA)Bakır iletkenli , pvc izoleli kablo. Genellikle max 70 dereceye kadar çalışırlar.Kullanıldığı yerler : Dağıtım panolarında, sabit tesislerde , tesisatlarda boru içinde , kapalı ve kuru ortamlarda kullanılır.H07V-R (NYA)Bakır iletkenli , pvc izoleli kablo. Genellikle max 70 dereceye kadar çalışı..
17 Jul Dış Mekan Led  Bant Armatürler
karakoyavm 0 41
Dış Mekan Bant Armaturler         Dış mekan Led Bant armatürler isminden de anlaşılacağı gibi dış ortam faktörüne karşı dayanıklı led aydınlatma armatürleridir.Su toz,yağmur,nem ısı gibi aşındırıcı faktörlere karşı dayanıklı olduklarından dış ortamda kullanılırlar.Değişik Led bant armatur ölçüleri vardır60 cm led bant armatür, 120 cm led bant armat..
17 Jul Kitli Led Bant Armatürler
karakoyavm 0 27
Kitli Led Bant Armatürler     Kendi içerisinde driver, batarya ve elektronik şarj devresi bulunan Linear acil durum aydınlatma armatürleridir. Bu armatürlerin asıl kullanım amacı elektrik kesildiğinde içerisindeki bataryanın devreye girerek armatürdeki ledleri belirli bir zaman besleyerek yakmasıdır.     Kitli Led bant armatürler diğer bant armatür..
30 Jun İç Mekan Led Bant Armatürler Nedir ?
karakoyavm 0 12
İç Mekan Led Bant ArmatürlerLed Bant Armatür Nedir ? Ledli bant armatürler iç mekan aydınlatma armatürlerinin başında gelirler,Hafif ve kolay montjlanbilir oluşları ,az sarfiyatlı oluşları öne çıkan özelliklerindendir.Led bant armatürler Ledlerin soğutma amaçlı  aluminyum bir gövdeye sahiptirler ve aluminyum malzemeden olmak zorundadırlar, bunun se..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 19 (2 Sayfa)
Göz atma deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini geliştirmek için çerezleri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Gizlilik Politikası .